×
جستجو کنید ...
Generic filters
Exact matches only

سؤالات متداول مشاوره پزشکی

بله، در مواردی که پزشک معالج شما نیاز ببیند می تواند نسخه پزشکی برای انجام آزمایشات مختلف را از طریق سایت برای شما صادر و ارسال نماید که شما به راحتی می توانید آن را پرینت گرفته و از آن استفاده نمایید. همچنین شما نیز می توانید در موارد اورژانسی از دکتر معالج تان از قسمت نسخه پزشکی درخواست ثبت آزمایش خود را داشته باشید.

در صورتی که سئوالات شما عمومی باشد می توانید جواب آن را با جستجو در مقالات منتشر شده در وبلاگ تلومدیک که در قسمت مقالات قرار گرفته است، پیدا کنید.
ولی چنانچه سئوال شما مربوط به مشکل خاص پزشکی مربوط به خودتان می باشد می توانید با مطرح کردن سئوالات خود در قسمت مشاوره پزشکی و با پرداخت هزینه مشاوره تخصصی، دکتر متخصص برای پرونده شما به صورت اختصاصی وقت گذاشته و مشکلات شما را حل می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خدمات مشاوره پزشکی مراجعه کنید.

هزینه مشاوره گروه پزشکی تلومدیک برای هر نیم ساعت 75 هزار تومان و برای یک ساعت 150 هزار تومان می باشد.

شما با مراجعه به پنل کاربری تان می توانید پیش فاکتورهای خودتان را در قسمت پرداخت ها دیده و به راحتی با داشتن رمز دوم کارت بانکی خود، نسبت به پرداخت آنلاین آنها اقدام کنید. بعد از پرداخت پیامکی مبنی بر تایید پرداخت، دریافت می کنید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تلومدیک می باشد 1398