×
جستجو کنید ...
Generic filters
Exact matches only

سؤالات متداول هومیوپاتی

در طول استفاده از طب هومیوپاتی، شما بعد از 10 روز از استفاده دارو فرم بهبودی را تکمیل می کنید که مورد بررسی پزشک هومیوپات قرار می گیرد و بطور کلی در طول مدت درمان پزشک با شما در تماس خواهد بود و شما می توانید سئوالات خود را در قسمت پیام ها در پنل کاربری تان از پزشک هومیوپات بپرسید.

شما برای استفاده از درمان با هومیوپاتی برای تشکیل پرونده اصلی شما مبلغ 150 هزار تومان پرداخت می کنید و و هر جلسه پیگیری درمان هومیوپاتی 90 هزار تومان دریافت خواهد گردید.

بسته به مشکل شما طول درمان با استفاده از طب هومیوپاتی می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر حتماً مقاله درباره هومیوپاتی را مطالعه فرمایید.

در واقع این سئوال جواب مشخصی ندارد و با توجه به نوع بیماری، سن، سوابق بیماری و عوامل دیگر می تواند بسیار متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله طول مدت درمان با هومیوپاتی براى هر بيمارى چقدر خواهد بود را مطالعه کنید.

همانطور که می دانیم همه علوم پزشکی امکان موفقیت یا عدم موفقیت را دارند، هومیوپاتی هم یکی از علوم پزشکی است که امکان عدم نتیجه گیری در آن وجود دارد ولی به ندرت اتفاق می افتد! البته نوع و سابقه بیماری فرد را هم باید در نظر داشت، توصیه می کنیم برای اطلاعات کامل تر و همچنین آشنایی بیشتر با روش درمان و کارکرد طب هومیوپاتی مقاله عدم نتیجه گیری از هومیوپاتی، بله یا خیر؟ را مطالعه کنید.

با توجه به اینکه ماهیت کارکردی سایت تلومدیک مبنی بر ارائه خدمات پزشکی به صورت آنلاین و از راه دور می باشد، لذا خدمات پزشکی تلومدیک به صورت حضوری ارائه نمی گردد. لازم به ذکر است آدرس ذکر شده در سایت، آدرس مطب نمی باشد و فقط مدیریت امور وب سایت تلومدیک در آن انجام می پذیرد..

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تلومدیک می باشد 1398