×
جستجو کنید ...
Generic filters
Exact matches only

سؤالات متداول عمومی

بله! سایت تلومدیک کاملاً ریسپانسیو طراحی شده است به این معنی که سایت تلومدیک بر روی کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و انواع گوشی های موبایل بطور اتوماتیک تنظیم و به صورت درست نمایش داده می شود و شما می توانید از هر کدام از این ابزار برای دسترسی به سایت تلومدیک دسترسی پیدا کنید.

شما از طریق آدرس www.telomedic.com می توانید به سایت دسترسی داشته باشید و بعد از ورود به سایت از منوی بالای صفحه بر روی ورود به سیستم کلیک کرده و با وارد کردن نام کاربری یا آدرس ایمیل و رمز عبوری که در زمان ثبت نام در سایت، ثبت کرده اید می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. در ضمن اگر رمز عبورتان را فراموش کردیده اید می توانید از لینک فراموشی رمز عبور استفاده کنید.

بعد از ورود به حساب کاربری خود می توانید از قسمت پروفایل به اطلاعات کاربری تان دسترسی داشته باشید و اطلاعات خود را مانند آدرس، عکس پروفایل و ... را تغییر دهید.

با توجه به فعالیت قانونی سایت تلومدیک و رعایت ملزومات فنی و همچنین استفاده از پروتکل امنیتی HTTPS اطلاعات پزشکی به صورت امن نگهداری می شود.

لازم به ذکر است که سایت تلومدیک دارای نماد اعتماد الکترونیک (ای نماد) بوده و همچنین در سامانه ملی ثبت رسانه های دیجیتال (ساماندهی) نیز ثبت گردیده است.

شما با ورود به پنل کاربری خودتان با توجه به نوع نیازتان می توانید با ما در تماس باشید:

برای ارتباط با پزشک: بعد از ورود به پنل کاربری خودتان، از قسمت پیام ها می توانید با پزشک معالج خودتان در ارتباط باشید.

برای ارتباط با قسمت پشتیبانی: می توانید از پنل کاربری و انتخاب قسمت پشتیبانی، مشکلات خودتان را با ما مطرح کنید.

برای ارتباط با وب سایت تلومدیک و مدیریت آن: می توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید و پیام خودتان را برای ما بفرستید.

* لازم به ذکر است برای ارسال پیام از صفحه تماس با ما نیازی به ورود به حساب کاربری تان ندارید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تلومدیک می باشد 1398