×
جستجو کنید ...
Generic filters
Exact matches only

درباره گروه پزشکی تلومدیک

دکتر غلامرضا عسگری پزشک هومیوپات، درسال ۱۳۷۱ تحصیلات خود در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را به اتمام رسانید و پس از آن با دنیای پزشکی کل نگر آشنا گردید. وی تحصیلات خود را با تمرکز بر رشته هومیوپاتی ادامه داد و مدارک هومیوپاتی خود را از انستیتوهومیوپاتی انگلستان دریافت نمود. پس از آن به مدت ۲۰ سال به عنوان پزشک، هومیوپات و پزشک مشاور برای تغییر سبک زندگی با تمرکز برکاهش وزن به فعالیت پرداخت. وی هم اکنون به عنوان هومیوپات و Weight Coaching و محقق آب های طبی درکانادا مشغول به کار هست و با کمک Telemedicine به عنوان پزشک مشاور و مدرس هومیوپاتی پاسخگوی نیاز بیماران و علاقمندان به علوم پزشکی، طب کل نگر و هومیوپاتی می باشد.

کتاب های وی با عناوین : “پرسش و پاسخ در هومیوپاتی” و “پرسش و پاسخ در مشاوره قبل از ازدواج” را میتوانید در اینترنت و یا کتاب فروشی ها پیدا نمایید.

من دکتر غلامرضا عسگری هستم، پزشک هومیوپات. درسال ۱۳۷۱ در رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شدم و بعد از آن تحصیلاتم را با تمرکز بر رشته هومیوپاتی ادامه دادم و مدرک طب هومیوپاتی را از انستیتو هومیوپاتی انگلستان دریافت کردم.

بیش از ۲۰ سال است که به عنوان پزشک، هومیوپات و مشاور برای تغییر سبک زندگی با تمرکز برکاهش وزن فعالیت می کنم. هم اکنون به عنوان هومیوپات و Weight Coaching و محقق آب های طبی درکانادا مشغول بکار هستم و با کمک Telemedicine به عنوان پزشک مشاور و مدرس هومیوپاتی پاسخگوی شما عزیزان هستم.

حتماً برای شما هم پیش آمده که نیاز به دریافت خدمات پزشکی یا مشاوره پزشکی در کمترین زمان ممکن و به راحت ترین روش داشته باشید، در این راه مشکلاتی نیز وجود دارد که حتماً شما هم با آنها مواجه شده اید، مواردی مثل:
– هزینه های درمانی بالای طب رایج
– مشکلات گرفتن وقت حضوری و تلف شدن وقت زیاد در انتظارهای طولاتی در مطب پزشکان
– مشکلات استفاده از داروهای شیمیایی و اثرات جانبی و سوء آنها
– دشوار بودن ارتباط با پزشکان بعد از جلسه ویزیت حضوری
– سخت بودن ارتباط با پزشک و نظارت ایشان بر روند درمان
– و …
علاوه بر مشکلات فوق الذکر با توجه به نیاز روزافزون به خدمات پزشکی و همچنین نیاز به دسترسی راحت و ارزان به خدمات پزشکی آنلاین، با تشکیل گروه پزشکی تلومدیک با استفاده از بهترین و مجربترین پزشکان داخل و خارج از ایران، سعی بر آن داریم که با ارائه خدمات پزشکی آنلاین، راحتی و آرامش را برای شما به ارمغات بیاوریم.
در سایت تلومدیک، سه گروه اصلی خدمات را ارائه می دهیم

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تلومدیک می باشد 1398